Jakost hraných golfových míčků dle opotřebení

Naše golfové míčky podléhají přísné kontrole kvality při jejich třídění do jednotlivých skupin naší kvality ohranosti (A, B, případně A/B).
Kvalita ohrannosti "C" je určená především na individuální golfové tréninky, ale tyto míčky jsou stále v přijatelné kondici i pro hru na golfovém hřišti. Značně poškozené, narušené, deformované, zničené a nevyužitelné golfové míčky vyhazujeme.

Na KVALITU dodávaných míčků vždy opravdu dbáme s největší pozorností. Je to hlavní pilíř našeho obchodu, kterého se vždy budeme držet! Naši zákazníci se k nám vrací především z tohoto důvodu, a proto náš obchod Golfaky.cz nabízí hlavně hrané golfové míčky v kvalitě "A" a "B".

Kvalita A

Hrané golfové míčky, které nevykazují téměř žádné opotřebení. Rozdíl mezi těmito hranými golfovými míčky a novými golfovými míčky je minimální. Vykazují vysoký lesk a pouhým okem téměř neviditelné odřeninky! Tyto hrané golfové míčky jsou jako fungl nové! Doporučujeme je na golfové turnaje i golfovou hru.

Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A Kvalita golfových míčků A

Kvalita A/B

Nejlepší dostupný poměr KVALITA/CENA. Hrané golfové míčky v dobré kvalitě. Jedná se o směs hraných golfových míčků kvality A a B, v poměru 50:50 (půl na půl). DOPORUČUJEME! Povrch těchto hraných golfových míčků je stále velmi dobrý. Jedná se o dodatkovou kvalitu v nejlepším poměru kvalita/cena. Doporučujeme!

Kvalita golfových míčků A/B Kvalita golfových míčků A/B Kvalita golfových míčků A/B Kvalita golfových míčků A/B Kvalita golfových míčků A/B

Kvalita B

Hrané golfové míčky ve stále dobré kvalitě. Tyto golfové míče jsou velmi málo hrané, mohou vykazovat pouze drobné znaky opotřebení (drobné škrábanečky). Jsou stále perfektní a za bezkonkurenční ceny! Neobsahují žádné drivingové míče. Povrch těchto hraných golfových míčků je stále velmi dobrý. Doporučujeme!

Kvalita golfových míčků B Kvalita golfových míčků B Kvalita golfových míčků B Kvalita golfových míčků B

Kvalita C

Hrané golfové míčky určené pro nácvik ran, odpalů či na riskování před golfovými překážkami. Vyznačují se několika odřeninkami, mohou mít i nějakou skvrnu, což nemá vliv na trajektorii letu. Mohou obsahovat X-OUTy, nikoliv však žádné drivingové míče! Ideální golfové míčky na golfové tréninky, ale mohou být použité i na golfovou hru (značkové golfové míčky). Nedoporučujeme je však využívat pro turnajová klání.

Kvalita golfových míčků C Kvalita golfových míčků C Kvalita golfových míčků C Kvalita golfových míčků C Kvalita golfových míčků C

Refinish kv. PR

Hrané golfové míčky určené pro vlastní refinish či refubrish (oprava vrchní soft vrstvy obalu golfového míčku) a následně další hru či vlastní prodej. Vyznačují se velkým množstvím odřeninek, či poškozením laku (barva, vyloupnutí laku).

Kvalita golfových míčků PR Kvalita golfových míčků PR Kvalita golfových míčků PR Kvalita golfových míčků PR

Výhody našeho obchodu

» Vyberte si Vaši oblíbenou značku golfového míčku a samozřejmě i požadovanou nejvyšší kvalitu.
» TOP kvalita na českém trhu golfového vybavení (A), u jiných A+, či AAAA, nebo Premium Selection, apod.
» Vynikající kvalita (A i B).
» Nejlepší ceny v ČR.
» Rychlá doprava.
» Platba na dobírku, bezhotovostně bankovním převodem či hotově.

Pokud jste zde nenašli Vaší oblíbenou golfovou značku či typ (resp. model značky), tak nás prosím neváhejte kontaktovat.


Levné golfové míčky

Proč nakupovat od GOLFAKY.cz

Informace