cms

NAŠE KVALITA


  • » Kvalita "A" (Míčky jsou téměř jako nové! Jedná se o VÝBĚR golfových míčků).
  • » Kvalita"B" (Míčky ideální na HRU i trénování pro náročné, lak golfových míčků je stále lesklý).
  • » Kvalita "A/B" (Nejlepší dostupný poměr kvalita/cena! Lak golfových míčků je stále lesklý).
  • » Kvalita "C" (Ideální pro trénování, či na riskování před golfovými překážkami, 5 a více oděrek).
Kvalita ohranosti

Značky

Novinky

SLEVOVÉ KUPONY

 

Registrovaný zákazník našeho internetového obchodu může, kromě zajímavých cen výrobků, využívat i celou řadu dalších výhod, které mu přinášíme. Jedním z nich jsou právě i "Slevové kupony".

Slevové kupóny jsou poukázky na slevu. Každý slevový kupón má svoje unikátní číslo (kod), které/-ý můžete zadat při zobrazení Vašeho nákupního košíku a z ceny Vašeho nákupu je Vám ihned odečtena určitá hodnota. Sleva je počítána buď v korunách a nebo v  procen tech z celkové hodnoty nákupu.

Slevové kupóny nejsou nárokovou položkou.

 

Kliknete-li vlevo nahoře v sekci "Můj účet" na položku "Slevové kupóny" zjistíte ihned stav Vašich slev. Kromě kódu kupónu zjistíte i na základě čeho jste kupón získali (viz. níže), množství a hodnotu kupónů, informaci, zda je při použití kupónu nutné dodržet minimální hodnotu nákupu (tedy provést nákup v nějaké minimální hodnotě - u nás standartně tato podmínka, běžná u konkurence, neexistuje), dále je označeno, zda lze určité kupóny navzájem kombinovat a sčítat (zelené označení = lze kombinovat, červené označení = kombinace s jinou slevou není možná) a dále datum do kdy je nutné slevu uplatnit (platnost kupónu je zpravidla jeden rok).Pokud je možné hodnoty slevových kupónu sčítat tak případná záporná hodnota ceny nákupu nebude provozovatelem tohoto internetového obchodu refundována. Případné pokusy o dosažení záporné hodnoty nákupu náš systém považuje za pokus o napadení obchodu a může Vás odpojit od systému.

 

Např.:

Nakoupíte-li zboží v ceně 35,- Kč

poštovné bude činit 130,-Kč

uplatníte slevový kupón v hodnotě 150,-Kč

(Celková cena nákupu s poštovným 130,- Kč, odečte se hodnota kupónu a Váš nákup je i s dopravou zdarma. Rozdíl mezi hodnotou nákupu+poštovného a hodnotou kupónu je ovšem záporný a systém provede odpojení).

 

Toto odpojení napravíte stisknutím tlačítka zpět na Vašem prohlížeči. Toto opatření chrání nejen systém obchodu, ale i Vaše slevy. 

 

 

Dostanete se na nulu..., ale proč? Nač vyhazovat body a nepoužít je tam, kde je uplatníte všechny? Byla by to opravdu škoda.

 Na úvod Na úvod