cms

NAŠE KVALITA


  • » Kvalita "A" (Míčky jsou téměř jako nové! Jedná se o VÝBĚR golfových míčků).
  • » Kvalita"B" (Míčky ideální na HRU i trénování pro náročné, lak golfových míčků je stále lesklý).
  • » Kvalita "A/B" (Nejlepší dostupný poměr kvalita/cena! Lak golfových míčků je stále lesklý).
  • » Kvalita "C" (Ideální pro trénování, či na riskování před golfovými překážkami, 5 a více oděrek).
Kvalita ohranosti

Značky

Novinky

   

Dodací podmínky

 

U všech objednávek vyšších nad 1.600,-  včetně, je poštovné ZDARMA.

 

 
1. Místem dodání zboží je Doručovací adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno jinak v poznámce, či dodatečné emailové komunikace, vztahující se k objednávce v sekci "Historie objednávek"). 
Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty , kurýrem GLS a nebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží, které máme skladem, expedováno max. do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky, maximální termín expedice je tedy do 2 pracovních dnů. U objednávek, které není možné odeslat ve výše uvedeném termínu, lze termín dodání posunout, ale pouze se souhlasem zákazníka. Pokud zboží potřebujete do konkrétního data, prosíme o uvedení data v objednávce do poznámky příslušné objednávky.

 

V případě jakých koli nesrovnalostí je možné kontaktovat oddělení zákaznického servisu Golfaky.cz - Balls shop, či naopak v případě jakýchkoli nejasností s objednávkou Vás bude naše oddělení zákaznického servisu neprodleně kontaktovat, a to na registrovanou emailovou adresu či telefonicky.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložena faktura, která slouží také jako dodací list.

 

Manipulační poplatek ani žádný jiný poplatek např. za zabalení zboží neúčtujeme!! 

 

Ihned po odeslání vaší zásilky k vám je vám odeslán email s odkazem na sledování vaší zásilky + sms dopravce.

 

Česká Pošta, s.p. umožňuje sledovat odesílateli (na základě podacího čísla, ve službě Track & Trace - Sledování zásilek) cestu a pozici svého odeslaného balíčku, takže vždy vidí kde a v jakém stavu se zásilka nachází. 

Kurýr GLS také umožňuje sledovat zásilku, takže máte vždy přehled, kde se zásilka nachází. 

 

 

 

GLS 

Kurýr

logo GLS group

Objednávky se zpracovávají každý pracovní a jsou doručovány prostřednictvím společnosti GLS následující pracovní den po celé České republice. Objednávky přijaté později či ve večerních hodinách se zpravidla odesílají následující pracovní den.

Objednávky doručované spediční společností GLS je možné hradit pouze na dobírku – v hotovosti. Zákazník platí v hotovosti při doručení zásilky kurýrem. Platby platební debetní či kreditní kartou dopravce nepřijímá.

U objednávek hrazených platebním převodem (platbou předem na náš bankovní účet) vám spediční společnost GLS doručí zdarma. Zásilka objednávky je odeslána ve stejný den, kdy dojde k připsání částky na náš bankovní účet.

Při objednávce nad 1600,- je doprava zdarma.

Při objednávce nižší než 1600,- je pak účtováno dopravné dle hmotnosti vaší zásilky.

Kurýr GLS Vás bude kontaktovat ráno před doručením a domluví si s Vámi přesné místo a čas doručení. Lze se domluvit i na změně místa a času doručení. Při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení po celý den.

Zásilku můžete sledovat webových stránkách GLS - sledování zásikly, kde stačí vypsat číslo zásilky, které vám bylo odesáno na email či formou SMS.

 

Do hmotnosti5 kg20 kg30 kg40 kg
Cena v Kč 99,00 109,00 119,00 154,00

 

Při přebírání zásilky zkontrolujte stav jejího obalu, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušen a není opravován jinou páskou. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoliv zjevných porušení nebo deformací odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již aktivně vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Reklamace pak může být komplikovanější.

V případě, že převezmete zásilku a až po otevření zjistíte, že její obsah je poškozený, kontaktujte zákaznickou linku GLS a to na čísle 840 123 456 a sdělte toto spolu s číslem zásilky pracovníkovi kurýrní služby. Nahlášení reklamace poškozené zásilky neodkládejte. Po zaevidování škody se s Vámi již spojíme a domluvíme si další postup k odeslání nového zboží.


 

 

CENNÝ BALÍK - ČESKÁ POŠTA, s.p.

Platba na dobírku

 

Logo České Pošta, s.p.

  • Služba je vhodná pro zasílání takového obsahu, u kterého odesílatel nepotřebuje potvrzení o tom, že příjemce zásilku převzal.
  • Příznivá cena.
  • Doba dodání je zpravidla 2 - 3 dny.
  • Maximální hmotnost balíku, zasílaného touto službou, nesmí přesáhnout 20 kg, vč. obalu.
  • Zásilka je s pojištěním, které je vypočteno z udané ceny vaší zásilky.
  • Dobírka stojí 29,- Kč a je započtena do v ceně dopravného.

Ceník

Do hmotnosti2 kg5 kg10 kg15 kg20 kg
Cena v Kč 100,00 107,00 122,00 160,00 178,00

 

 

 

OSOBNÍ ODBĚR VE SKLADU

 Platba hotově

Zboží je možné si vyzvednout osobně ve skladu internetového obchodu (www.golfaky.cz) v předem domluvený termín.

V internetovém obchodu Golfaky.cz - Balls shop si můžete objednat pohodlně zboží až do hmotnosti 100 kg, pokud jej odvezete :)

Adresa skladu: Golfaky.cz, Tyršova 7/III., 288 02 Nymburk.

Nutná telefonická či emailová domluva, minimálně však 1 den předem.

E: info@golfaky.cz

T: 723 210 874

 

U všech objednávek vyšších nad 1.600,-Kč včetně, je poštovné ZDARMA.

Tato akce platí až do odvolání. Tento obchod si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv, bez nutnosti souhlasu zákazníků či jejich informování.

 

 

 

Přehled platebních metod

Dobírka – nejpoužívanější způsob platby. Za zboží platíte až při převzetí zboží vybranému dopravci.

Bankovní převod – po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme platební instrukce s číslem účtu a variabilním symbolem. Ihned po obdržení platby odesíláme zboží. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu dokázali přiřadit k Vaší objednávce.

Hotově – v případě osobního odběru si zboží můžete vyzvednout na adrese eshopu Golfaky.cz, Tyršova 7/III., Nymburk, a nebo se lze individuálně domluvit na předání objednávky buď kdekoliv v Nymburce, a nebo v Poděbradech.


 

 


Na úvod Na úvod